Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy serwisu
Rozumiem
Urząd Gminy Łyse
Urząd Gminy Łyse
Adres:  
ul. Ostrołęcka 2, 07-437 Łyse
Telefon:  
029 772 50 27
Fax:  
029 772 50 27 wewn. 41
E-mail:  
sekretariat@gminalyse.pl

Dokument

Tytuł:
PSZOK – Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Data utworzenia:
2021-01-04
Opis:
 1. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowany jest w Łysych przy ulicy H. Sienkiewicza (plac targowiska).

   

 2. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych czynny jest w każdy czwartek w godzinach 7:30-14:30.

   

 3. Dopuszcza się dostarczenie odpadów komunalnych do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w innych terminach, po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu z Gminną Jednostką Usług Komunalnych pod numerem telefonu (29)77-25-057.

   

 4. Do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych właściciele nieruchomości mogą dostarczyć następujące odpady: papier, metale, tworzywa sztuczne, szkło, opakowania wielomateriałowe, ulegające biodegradacji, zużyte baterie i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyte opony, odpady budowlane i rozbiórkowe, stanowiące odpady komunalne, odpady niebezpieczne zawarte w odpadach komunalnych, w tym przeterminowane leki i chemikalia, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie infekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, chemikalia, odpady tekstylne i odzież.

   

 5. Do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych nie są przyjmowane odpady powstające w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej.

   

Metryka dokumentu
Osoba odpowiedzialna za powstanie informacji: Samsel Sylwia
dodano do BIP dnia 2021-05-18 11:07:46
rejestr zmian | Informacje...